Vrácení a výměna


VRÁCENÍ

----

Naše zásady platí 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz ani výměnu.

Abyste měli nárok na vrácení, musí být vaše položka nepoužitá a ve stejném stavu. podmínkou, že jste jej obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Několik druhů zboží je osvobozeno od vrácení. Zboží podléhající rychlé zkáze, jako jsou potraviny, květiny, noviny nebo časopisy, nelze vrátit. Rovněž nepřijímáme produkty, které jsou intimním nebo hygienickým zbožím, nebezpečnými materiály nebo hořlavými kapalinami či plyny.

Další nevratné položky:
* Dárkové karty
* Softwarové produkty ke stažení
* Některé položky pro zdraví a osobní péči

K dokončení vrácení požadujeme účtenku nebo doklad o koupi. Nezasílejte prosím svůj nákup zpět výrobci.

Jsou situace, kdy jsou poskytovány pouze částečné refundace: (pokud existuje)* Kniha se zjevnými známkami používání
* CD, DVD, kazeta VHS, software, videohra, kazeta nebo vinylová deska, která byla otevřena.
* Jakákoli položka, která není v původním stavu, je poškozená nebo chybí její díly z důvodů, které nebyly způsobeny naší chybou.
* Jakákoli položka, která je vrácena více než 30 dní po doručeníVrácení peněz (pokud existuje)
Jakmile bude váš návrat přijat a zkontrolován, zašleme vám e-mail s oznámením, že jsme obdrželi prověřili vaši vrácenou položku. Také vás upozorníme na schválení nebo zamítnutí vaší refundace.
Pokud budete schváleni, bude vaše refundace zpracována a kredit bude automaticky připsán na vaši kreditní kartu nebo původní metodu platbu do určitého počtu dní.

Pozdní nebo chybějící vrácení peněz (pokud existuje)
Pokud jste ještě neobdrželi vrácení peněz, nejprve zkontrolujte znovu svůj bankovní účet.
Poté kontaktujte společnost, která vydala vaši kreditní kartu, může nějakou dobu trvat, než bude vaše refundace oficiálně odeslána.
Dále kontaktujte svou banku. Před odesláním refundace často trvá nějaký čas na zpracování.
Pokud jste toto vše provedli a stále jste ještě neobdrželi refundaci, kontaktujte nás prosím na adrese shop@gagaboo.co .Sale položky (je-li k dispozici)
Peníze lze vrátit pouze za položky s běžnou cenou, bohužel položky z akce nelze vrátit.

Výměny (pokud jsou k dispozici)
Položky vyměňujeme pouze v případě, že jsou vadné nebo poškozené. Pokud jej potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na adresu shop@gagaboo.co a zašlete položku na adresu: Madalinskiego 4/5, Poznan, WP, 61-511, Polsko.
Dárky
Pokud byla položka při nákupu označena jako dárek a byla odeslána přímo vám, obdržíte dárkový kredit v hodnotě vráceného zboží. Po obdržení vrácené položky vám bude zaslán dárkový certifikát.

Pokud položka nebyla při nákupu označena jako dárek nebo pokud dárce nechal objednávku odeslat na adresu aby vám daly později, vrátíme peníze dárci a on se dozví o vašem vrácení.
Doprava
Chcete-li vrátit produkt, zašlete svůj produkt na adresu: Madalinskiego 4/5, Poznaň, WP, 61-511, Polsko.

Ponesete odpovědnost za zaplacení vlastních nákladů na dopravu za vrácení položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte náhradu, budou náklady na zpáteční dopravu odečteny z vaší refundace.

V závislosti na tom, kde žijete, může trvat, než se k vám vyměněný produkt dostane. lišit.

Pokud zasíláte položku nad 75 USD, měli byste zvážit použití sledovatelné přepravní služby nebo si zakoupit pojištění přepravy. Nezaručujeme, že vaši vrácenou položku obdržíme.